Jak se přihlásit

JAK SE PŘIHLÁSIT - Zájemci o studium

Děkujeme za Váš zájem o naše docházkové kurzy. Protože v naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti, je pro optimální zařazení do kurzu velmi důležité znát co nejpřesněji Vaši vstupní úroveň.

Z tohoto důvodu a pro ušetření vašeho času si Vás dovolujeme požádat o vyplnění vstupního testu. Vyplněný test který bude automaticky odeslán je pak součástí vstupního pohovoru, který je možno následně absolvovat přímo v naší škole.

Online test ANGLIČTINA Online test RUŠTINA

Online test CZECH FOR FOREIGNERS ENGLISH Online test

V rámci vstupního pohovoru společně s lektorem projdete Váš test a můžete se také podívat na učební materiály a studijní plán každého kurzu. Následně Vám můžeme doporučit, který kurz by pro Vás byl optimální.

Chtěli bychom upozornit, že test slouží pouze k rozřazení do správné skupinky, nikoliv k přesnému zjištění vaší úrovně.

Rádi Vás také provedeme našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě – kterýkoliv kurz si můžete zdarma a nezávazně  předem vyzkoušet časově neomezeným náhledem nebo účastí na reálné výuce.

Pokud by ste raději vše vyřídili přímo u nás ve škole najednou a  bez emailové komunikace, je to samozřejmě také možné. V tom případě nás prosím kontaktujte a domluvte si termín vstupního pohovoru, který Vám bude vyhovovat.

JAK SE PŘIHLÁSIT - Stávající studenti

Stávající studenti mohou využít přihlášky dostupné v online nebo papírové verzi v kanceláři naší školy.

Facebook Youtube
Kontakt

Rychlý kontakt

Jazyková škola P.A.R.K.
+420 541 211 900


Firemní kurzy
+420 608 000 578

SZ

Student ZONE

Vaše údaje jsou odesílány přes šifrované spojení.
Zapomněli jste heslo?