O nás

Jazyková škola P.A.R.K. existuje již od roku 1992 a má tedy dlouholetou tradici a zkušenosti s výukou jazykových kurzů. Již od začátku se naše škola specializuje výhradně na výuku angličtiny.

Jsme instituce vedená profesionálními lektory a zaměstnávající pouze kvalifikované angličtináře, kteří projdou náročným výběrovým řízením a pro které jsou studenti a jejich výsledky v centru pozornosti po celou dobu jejich studia.

Kurzy podle místa výuky a skladby studentů

V naší škole v Brně

Docházkové kurzy všech pokročilostí v rámci dopoledních, odpoledních i večerních kurzů s frekvencí 1x3 nebo 2x2 hodiny týdně (rozvrh)

Ve vaší firmě kdekoliv na území ČR

V našich střediscích v několika lokalitách

Máte-li málo času a chcete-li studovat opravdu efektivně, nabízíme Vám intenzivní pobytové kurzy v několika kvalitních výukových střediscích v různých lokalitách ČR nebo v naší škole v Brně formou intenzivních víkendových nebo týdenních pobytů.

Pro skupinové zájemce (minimálně 6 účastníků) pořádáme kurzy připravené kompletně „na míru“.
Těchto kurzů jsme doposud úspěšně realizovali více než 100 s různým zaměřením a pro různé firemní klienty (Komerční banka, Ahold ČR, Homecredit, Fujitsu, Fakulta Sportovních Studií).

Kurzy podle pokročilosti a zaměření

V našich docházkových, individuálních, firemních a pobytových kurzech můžete z hlediska pokročilosti a zaměření jazyka studovat následující typy kurzů:

I. A0 - BEGINNER – Úplní začátečníci
II. A1 - ELEMENTARY – "Nepraví" začátečníci / Velmimírně pokročilí
III. A2 - PRE-INTERMEDIATE – Mírně pokročilí (zkouška KET)
IV. B1 - INTERMEDIATE – Středně pokročilí (zkouška PET, BEC I.)
V. B2 - UPPER-INTERMEDIATE – Více pokročilí (zkouška FCE, BEC II)
VI. C1 - ADVANCED – Pokročilí (zkouška CAE, BEC III)
VII. C2 - PROFICIENT – Vysoce pokročilí (zkouška CPE)

Kurzy jsou rozděleny celkem do 16ti pokročilostních stupňů, s doporučenou dobou studia z pravidla 1 semestr pro každý stupeň.

Zařazení do příslušných úrovní probíhá na základě vstupního testu, který je možno absolvovat online, nebo kdykoliv po předchozí domluvě přímo v naší škole. Test je samozřejmě zcela nezávazný a bezplatný, stejně jako možnost náhledu na jakýkoliv kurz v naší škole.

O kurzech

Pro více informací o námi nabízených kurzech navštivte prosím:

Facebook Youtube
Kontakt

Rychlý kontakt

Jazyková škola P.A.R.K.
+420 541 211 900


Firemní kurzy
+420 608 000 578

SZ

Student ZONE

Vaše údaje jsou odesílány přes šifrované spojení.
Zapomněli jste heslo?