Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Pro studenty

On-line forma  - KDYKOLI A KDEKOLI

Můžete se věnovat angličtině kdykoli Vás napadne. Ať už dáváte přednost anglickým cvičením na klasickém počítači, nebo anglickému poslechu na mobilu, interaktivním aktivitám na tabletu, P.A.RK. online je vhodný pro všechny tyto přístroje.

 

Okamžitá zpětná vazba

P.A.R.K. online obsahuje komplexní a přitom jednoduché prostředky, jak můžete sledovat svoje vlastní pokroky. Je snadno vidět, jaké je Vaše ohodnocení a proč. Můžete se podívat na jednotlivé chyby a následně sledovat vidět svůj pokrok.

 

Konkrétní potřeby

Plnění domácích úkolů nikdy nebylo tak jednoduché!

Učitelé Vám mohou posílat video soubory, fotografie, videa z YouTube, písničky a pracovní listy ve formátu pdf.

 

V P.A.R.K.online najdete propojení s více než 200 hlavními celosvětově používanými učebnicemi, což usnadňuje učitelům sladit tento materiál se studiem ve třídě. Máte učebnici, kterou jste u nás nenašli? Napište nám a my ji jednoduše doplníme.

 

 

 

 

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

V naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti. Abychom vás mohli zařadit do té nejoptimálnější studijní skupiny, vyplňte si online test. Prověříme vaše znalosti a doporučíme vám nejvhodnější kurz.

Vyplnit online test

Po složení testu vás pozveme na úvodní pohovor, provedeme vás našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě - kterýkoliv kurz si můžete poté zdarma a nezávazně předem vyzkoušet účastí na reálné výuce.

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři