Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Pro učitele

 

 

 

SNADNÁ DOSTUPNOST

PARK online je dostupný a počítači nebo mobilu, na jakémkoli elektronickém zařízení včetně tabletů.

Navíc školy mohou využít P.A.R.K. online na  svých interaktivních tabulích.

Obsah z PARK online můžeme snadno propojit s již existujícími akademickými sylaby a osnovami každé vzdělávací instituce.

SLEDOVÁNÍ VÝSLEDKŮ ON-LINE KDEKOLI

P.A.R.K. online Vám umožní komplexně sledovat pokroky Vašich studentů a to jak individuálně, tak pokroky celé třídy nebo studijní skupiny. Samotné cvičení, které student vypracuje je zaznamenáno na serverech PARK online a je k dispozici jak pro učitele, tak pro studenta.

Cvičení je pak možné zobrazit jednotlivě či jako součást komplexnější zprávy o pokroku studenta.

KONKRÉTNÍ POTŘEBY

Zadávání domácích úkolů nikdy nebylo tak jednoduché!

Můžete využívat rozsáhlé zdroje materiálů nejen ve výuce, ale i pro domácí úkoly, zároveň můžete snadno komunikovat s ostatními kolegy – pedagogy a se studenty z jiných tříd ohledně společných celoškolních projektů.

PROPOJENÍ S VAŠIMI STUDIJNÍMI MATERIÁLY

V P.A.R.K. online najdete propojení s více než 200 hlavními celosvětově používanými učebnicemi, což usnadňuje učitelům sladit tento materiál se studiem ve třídě. Máte učebnici, kterou jste u nás nenašli? Napište nám a my ji jednoduše doplníme.

 

 

 

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

V naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti. Abychom vás mohli zařadit do té nejoptimálnější studijní skupiny, vyplňte si online test. Prověříme vaše znalosti a doporučíme vám nejvhodnější kurz.

Vyplnit online test

Po složení testu vás pozveme na úvodní pohovor, provedeme vás našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě - kterýkoliv kurz si můžete poté zdarma a nezávazně předem vyzkoušet účastí na reálné výuce.

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři