Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

O nás

  • Vyučujeme jedině angličtinu. Díky této specializaci vám můžeme nabídnout celou škálu jazykových kurzů a zaručit přitom jejich kvalitu; vedení školy tvoří zkušení angličtináři.
  • Výuka probíhá výhradně v malých skupinách obvykle 7 – 8 studentů. Garantované maximum je 7 - 10 studentů ve skupině.
  • Máme výhodnou lokalitu v blízkosti centra města a zároveň v příjemném a klidném prostředí s dobrou dopravní dostupností.
  • Naši lektoři jsou rodilí mluvčí i čeští lektoři, všichni profesionální, kvalifikovaní učitelé s praxí, které učení opravdu baví; v naší škole pracuje dlouhodobě stabilní tým lektorů. Všichni lektoři se dále vzdělávají a rozšiřují kvalifikaci pod dohledem akademického ředitele.
  • Kvalitu výuky a vaše pokroky ve studiu sleduje a na veškeré vaše podněty ihned reaguje ředitel studíí.
  • Učebnice a další studijní materiály si studenti mohou výhodně zakoupit přímo v naší škole.
  • Všechny naše kurzy jsou pečlivě připraveny a mají vzájemnou návaznost. Každý kurz má stanovený program s pevně danou vstupní i výstupní úrovní.
  • Přímo v areálu školy se nachází naše vlastní školní kavárna, kde najdete po celý den široký sortiment občerstvení a příjemné místo pro setkání s vašimi lektory i spolužáky.

Naše škola splňuje veškerá kritéria Asociace jazykových škol ČR a je jejím řádným členem již od roku 2003.

Naše škola je přípravným i testovacím centrem zkoušek Cambridge  s prestižním statutem “Platinum centre

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

V naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti. Abychom vás mohli zařadit do té nejoptimálnější studijní skupiny, vyplňte si online test. Prověříme vaše znalosti a doporučíme vám nejvhodnější kurz.

Vyplnit online test

Po složení testu vás pozveme na úvodní pohovor, provedeme vás našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě - kterýkoliv kurz si můžete poté zdarma a nezávazně předem vyzkoušet účastí na reálné výuce.

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři