Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Reference

I absolutely love the relaxed atmosphere. My classmates are very kind and so is the teacher. Whatever we do (speaking, reading, listening,...), it's always well planned and it suits our needs. I'm also glad to be encouraged to ask every single English-related question I may have.

Student CAE kurzu (podzim 2022)

Výborný učitel! = Komunikace, příprava, domácí úkoly, ochota

Student FCE kurzu (podzim 2022)

I mostly like that I stopped to be afraid of speaking and I can speak aloud. And I have started to feel more confident and feel less nervous. It is going to take a long time to improve vocabulary but I am already very appreciate that I decided to sign in to this conversation lesson.

Lucie, studentka konverzačního kurzu (podzim 2022)

Přípravu na FCE zkoušky, velmi cením přístup, s jakým si zkoušíme jednotlivé části zkoušky. Taky si hodně povídáme na zadané téma a tím rozvíjíme slovní zásobu v určitých oblastech, což je taky přínosné.

Alena, studentka kurzu pro mládež (podzim 2022)

Steve, you are very nice and you can teach very well. I love all your jokes :P

Daniel, student dětského kurzu (podzim 2022)

Dobrý den, musím pochválit paní učitelku Lucii Kořínkovou, a to, jak za profesionální, odborný přístup, tak také za lidský přístup, je opravdu bezva učitelka !!!!! V budoucnu, pokud bych chtěla pokračovat, určitě bych si ji vybrala!!

Hana (studentka kurzu Obecná angličtina)

Louel is a really great teacher, I'm always looking forward to the next lesson. I know from my own experience that not everyone can make English enjoyable, but my lessons truly are. I especially appreciate the regular homework including a writing task, as this is very helpful for me. All in all, while I want to take the CAE exam as soon as…

Student CAE kurzu (podzim 2022)

Možná i proto, že jsem již studovala na různých jazykových školách, dokážu teprve ocenit kvalitu výuky v JŠ Park. Opravdu předčila má očekávání, a to ne málo. Celý tým lektorů je tým skvělých lidí, kteří mají neuvěřitelnou energii, učení je evidentně baví, umí si s formou výuky pohrát a nepapouškují jen jednou naučené.

Jana Rambousková

Oba lektoři byli úžasní a mě, chronického začátečníka, svým přístupem přesvědčili o tom, že nejsem ztracený případ. JS P.A.R.K. jsem začala minulý rok navštěvovat poprvé, předchozí zkušenosti mám i s jinými jazykovými školami, ale musím říct, že váš přístup je mi absolutně nejbližší.

Simona Davidová