Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Reference

Možná i proto, že jsem již studovala na různých jazykových školách, dokážu teprve ocenit kvalitu výuky v JŠ Park. Opravdu předčila má očekávání, a to ne málo. Celý tým lektorů je tým skvělých lidí, kteří mají neuvěřitelnou energii, učení je evidentně baví, umí si s formou výuky pohrát a nepapouškují jen jednou naučené.

Jana Rambousková

Oba lektoři byli úžasní a mě, chronického začátečníka, svým přístupem přesvědčili o tom, že nejsem ztracený případ. JS P.A.R.K. jsem začala minulý rok navštěvovat poprvé, předchozí zkušenosti mám i s jinými jazykovými školami, ale musím říct, že váš přístup je mi absolutně nejbližší.

Simona Davidová

Odnesla jsem si velké množství nových slovíček a frází, které jsme během lekce neustále opakovali, udělali jsme několik cvičení, gramatiku...Byla jsem naprosto spokojená.

Katka Matušková

Dobrý den, chodím na kurz FCE vedený Chrisem a jsem velice spokojená, na hodiny se těším, pokaždé se s celou skupinkou dobře bavíme. Ani probírání gramatiky není na vaší škole nuda. S pozdravem

Sylva Chalupová

I honestly want to thank you for everything you've done for us. Although we were meeting in the mornings you were full of energy – that good, positive and pure energy – and this is what I wanna tell you – thank you for your energy and keep being like this. Thanks :-)

Martina (přípravny CAE kurz)

Chtěla bych vám poděkovat za možnost pracovat pro P.A.R.K., získala jsem tím mnoho jak po profesní, tak osobní stránce. Držím palce, aby škola fungovala podle vašich představ!

Jana Papajová (lektorka 2001 - 2010) Jazyková škola P.A.R.K.

I have really enjoyed working at PARK and am very grateful for getting the opportunity to do so -- I feel very lucky that I managed to start my career here with such a wonderful team. Thank you for having me.

Nicole Elliott (lektorka 2012-2014)

I just wanted to thank you again for organizing the coffee and cake today. I know how busy you both are and I really appreciate it that you found the time to come, invite the teachers, think of wonderful vouchers for me, buy the lovely bouquette and choose the song for the compliation. I am really lucky to work for/with such great people.

Štěpánka Stehlíková (lektorka 1996 - 2016)

...vybrala jsem si rozhodně správně, profesionalita a přitom kamarádský přístup...

Reference pomaturitního studia