Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

ONLINE výuka angličtiny

Výhody ONLINE výuky s P.A.R.K.em

 • Nemusíte hledat tolik času ve svém rozvrhu
 • Odpadá dojíždění nebo dovoz dětí na kurz
 • Učíte se v pohodlí Vašeho domova
 • Ušetříte náklady na dopravu
 • Bydlíte na vesnici? Naši lektoři za Vámi po sítí přijedou kamkoli!
 • Lektoři jsou speciálně vyškolení a mají s online výukou zkušenosti
 • ONLINE se připravíte na Cambridge zkoušku, rozmluvíte se v konverzačních kurzech nebo se posunete v gramatice – nabídka je opravdu široká
 • Výuka naživo s lektorem přes ZOOM
 • ZOOM je neojblíbenější aplikace pro online výuku ve střední Evropě a navíc je zdarma!
ONLINE výuka angličtiny

1. ONLINE výuka angličtiny s lektorem

Kurzy ONLINE z pohodlí Vašeho domova

Připojit se k Vaší lekci můžete přes svůj počítač, tablet nebo telefon. Výuka probíhá podle rozvrhů přes online platformu ZOOM, která díký možnosti sdílení obrazovek nabízí téměř všechny možnosti, které máte přímo ve třídě - cvičení a jejich oprava lektorem, listening nebo writing.

Kurzy pro děti a mládež z domu -  pro lepší kontrolu nad bezpečním Vašich dětí

Kurzy jsou vedeny lektory, kteří se specializují na práci s dětmi (a teenagery) pomohou jim se skutečnými pokroky v anglickém jazyce. Vašim dětem pomůžeme s gramatikou i s tím, aby se anglicky domluvily. 

Příprava na zkoušku

Pláinujete si udělat certifikát a potřebujete některé oblasti angličtiny doladit a zlepšit? Přípravné kurzy na zkoušky Vám nabízí i sekci cvičení přímo zaměřené na jednotlivé zkouškové části. Navíc vám prozradí strategie k jejich lepšímu zvládnutí. 

Snadná dostupnost i pokud bydlíte mimo město

Cítíte se limitováni místem svého bydliště? S výukou ONLINE s P.A.R.K.em tento problém odpadá! Lektor se za Vámi a dalšími studenty kurzu připojí do virtuální učebny kamkoli a dál už vše pokračuje jako v běžné lekci.  

Zábava

S kurzy ONLINE budete s lektory sledovat videa, poslouchat podcasty a oblíbené písničky, hrát hry, vše z pohodlí Vašeho domova!

 Chcete se přihlásit do online výuky s lektorem?

 • 1. Vyplňte vstupní test, zabere vám 10-15 minut
 • 2. Online, telefonicky nebo osobně se potkáte s ředitelem našich studií, kde pro vás vybereme nejlepší studijní skupinu.
 • 3. Vyzkoušíte si první lekci online zdarma. Až pak se rozhodnete, zda chcete zapsat do konkrétního kurzu s vybraným lektorem

Vyplnit online test

 

2. Platforma P.A.R.K. ONLINE

Snadná dostupnost

P.A.R.K. online je dostupný a počítači nebo mobilu, na jakémkoli elektronickém zařízení včetně tabletů. Navíc školy mohou využít P.A.R.K. online na svých interaktivních tabulích. Obsah z P.A.R.K. online můžeme snadno propojit s již existujícími akademickými sylaby a osnovami každé vzdělávací instituce.

Sledování výsledků on-line kdekoli

P.A.R.K. online vám umožní komplexně sledovat pokroky vašich studentů a to jak individuálně, tak pokroky celé třídy nebo studijní skupiny. Samotné cvičení, které student vypracuje je zaznamenáno na serverech P.A.R.K. online a je k dispozici jak pro učitele, tak pro studenta. Cvičení je pak možné zobrazit jednotlivě či jako součást komplexnější zprávy o pokroku studenta.

Konkrétní potřeby

Zadávání domácích úkolů nikdy nebylo tak jednoduché! Můžete využívat rozsáhlé zdroje materiálů nejen ve výuce, ale i pro domácí úkoly, zároveň můžete snadno komunikovat s ostatními kolegy – pedagogy a se studenty z jiných tříd ohledně společných celoškolních projektů.

Propojení s vašimi studijními materiály

V P.A.R.K. online najdete propojení s více než 200 hlavními celosvětově používanými učebnicemi, což usnadňuje učitelům sladit tento materiál se studiem ve třídě. Máte učebnici, kterou jste u nás nenašli? Napište nám a my ji jednoduše doplníme.

 Chcete využívat platformu P.A.R.K ONLINE?

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

ONLINE výuka angličtiny s lektorem

 • 1. Vyplňte vstupní test.
 • 2. Potkáte se s ředitelem našich studii - vybereme nejlepší studijní skupinu.
 • 3. Vyzkoušíte si první lekci online zdarma a potom se finálně rozhodnete.
Vyplnit online test

Platforma P.A.R.K ONLINE

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři