Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Online výuka angličtiny - P.A.R.K. online

Online výuka angličtiny - P.A.R.K. online

On-line kdykoli a kdekoli

Chcete se věnovat angličtině kdykoli vás napadne? Ať dáváte přednost anglickým cvičením na klasickém počítači, nebo anglickému poslechu na mobilu, interaktivním aktivitám na tabletu, P.A.RK. online je vhodný pro všechny tyto přístroje.

Široký záběr

Pestrá škála aktivit - modul P.A.R.K. online obsahuje části reading, writing, listening, speaking, gramatiku, slovíčka, výslovnostní cvičení, spelling, dokonce i písničky. Vše je k dispozici i pro děti!

Díky různorodým typům těchto cvičení si nabyté znalosti skutečně zapamatujete (role-plays, panelové diskuze, case studies, video ukázky, cvičné prezentace a další). 

Kvalita na prvním místě

Materiály připravují kvalifikovaní učitelé s minimálně desetiletou praxí (s DELTA zkouškami). Autoři materiálů pro CAMBRIDGE zkoušky jsou sami zkoušející z Cambridge, obchodní angličtinu vytvářeli specialisté v ESP a pro mladé studenty a děti jsou vytvořené specialisty na Young Learners problematiku.

Celý program byl vytvořen rodilými mluvčími z Velké Británie.

Komunikace s tvůrci programu

Nejde jen o aplikaci, které s vámi "nemluví". Když jste uživatelem P.A.R.K. online - ať už jste student nebo učitel - můžete nám prostřednictvím služby "grammar doctor" položit jakýkoli dotaz a do 24hod dostanete odpověď. Nezáleží na tom, zda si nejste zcela jistí odůvodněním správných gramatických odpovědí nebo byste rádi něco okomentovali - rádi vám napíšeme vždy!

Jsme autorizované zkouškové centrum:
Cambridge Assessment English
Cambridge Assessment English - exam Preparation Centre

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

V naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti. Abychom vás mohli zařadit do té nejoptimálnější studijní skupiny, vyplňte si online test. Prověříme vaše znalosti a doporučíme vám nejvhodnější kurz.

Vyplnit online test

Po složení testu vás pozveme na úvodní pohovor, provedeme vás našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě - kterýkoliv kurz si můžete poté zdarma a nezávazně předem vyzkoušet účastí na reálné výuce.

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři