Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Online výuka angličtiny pro studenty

  • Učte se s námi angličtinu online díky naší platformě! 
  • S P.A.R.K. online se zlepšíte rychle a navíc pohodlně a zábavně!

On-line kdykoli a kdekoli

Chcete se věnovat angličtině kdykoli vás napadne? Ať dáváte přednost anglickým cvičením na klasickém počítači, nebo anglickému poslechu na mobilu, interaktivním aktivitám na tabletu, P.A.RK. online je vhodný pro všechny tyto přístroje.

Příprava na zkoušku

Máte za sebou MOCK test a potřebujete některé oblasti angličtiny doladit a zlepšit? P.A.R.K online vám nabízí i sekci cvičení přímo zaměřené na jednotlivé zkouškové části. Navíc vám prozradí strategie k jejich lepšímu zvládnutí. 

Okamžitá zpětná vazba

Sledujte své pokroky okamžitě! P.A.R.K. online obsahuje komplexní a přitom jednoduché prostředky měření pokroku. Po každém cvičení vidíte správné i chybné odpovědi a celkový % výsledek.

Zábava

S P.A.R.K. online je navíc i zábava. Sledujte videa, poslouchejte podcasty a oblíbené písničky, hrajte hry, vše najdete jednom místě!

Motivace

Používejte  P.A.R.K. online každý den, bavte se a zlepšujte s "Lesson of the Day"! 365 dní v roce máte k dispozici speciální lekce od prvního dne užívání platformy. Jde vždy o kombinaci slovní zásoby, čtení, gramatiky i poslechu.

Jsme autorizované zkouškové centrum:
Cambridge Assessment English
Cambridge Assessment English - exam Preparation Centre

Přihlašte se do studia angličtiny
Jazykové školy P. A. R. K.

V naší nabídce jsou kurzy celkem na 16 úrovních pokročilosti. Abychom vás mohli zařadit do té nejoptimálnější studijní skupiny, vyplňte si online test. Prověříme vaše znalosti a doporučíme vám nejvhodnější kurz.

Vyplnit online test

Po složení testu vás pozveme na úvodní pohovor, provedeme vás našimi výukovými prostory i zázemím pro studenty. A v neposlední řadě - kterýkoliv kurz si můžete poté zdarma a nezávazně předem vyzkoušet účastí na reálné výuce.

Učit vás budou rodilí mluvčí a prvotřídní čeští lektoři