Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Letošní Summer School je za námi, těšíme se na příští rok!

Tradiční letní 3 denní workshop pro učtiele anglického jazyka proběhl letos úspěšně už počtvrté!

Pro všechny pedagogy, kteří na sobě rádi pracují i přes léto, je P.A.R.K. Summer School for Teachers oblíbeným zdrojem motivace a profesního růstu.

Prezentující jako Šárka Cox (Teaching Tools for Teens), Daniela a Clarke (Reaching Higher) nebo Radka Malá (Memory Hacks How to Learn Vocabulary Faster)  se zaměřili na dynamické výzvy spojené s výukou žáků druhého stupně a studentů středních škol. Vyučování středoškolských studentů může být náročným, ale i obohacujícím úsilím, čehož se dotkla ve svém semináři Vlaďka Skopcová (Get them All Engaged) i David Fisher (Get them Talking).

Letní kurz bere v úvahu specifické charakteristiky zmíněné věkové skupiny studentů  a třídenní kurz je navržen tak, aby nabídl strategické rady i s prvkem zábavy, zajišťující zapojení studentů ve vaší výuce.

Seznámení se kolegy z oboru, Q&A, welcome dinner a výborný catering během celého kurzu jsou už samozřejmostí.

Děkujeme všem za výbornou atmosféru letošního workshopu, těšíme se na nové i známé tváře příští rok a nezapomeňte sledovat naši nabídku kurzů i během roku akademického ZDE.

Váš P.A.R.K.