Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Od zítřka učíme všechny kurzy ONLINE!

Počínaje úterým 13.10. budou všechny kurzy probíhat ONLINE.

Chtěli bychom ujistit ty z Vás, kteří zatím výuku přes ZOOM nevyzkoušeli, o tom, že se stále bude jednat o plnohodnotnou lekci Vašeho kurzu. Naše výuka pokračuje dál díky této  všestranné a komplexní platformě. Především kvůli tomu, že jsou stále přítomni naši profesionální a špičkoví lektoři.

Všem studentům jsme zaslali odkazy pro připojení k Vaší lekci. 

Vaše dotazy rádi zodpovíme na +420 602 424 111 nebo na našem emailu infobrno@skolapark.czBěhem tohoto týdne bude kancelář školy otevřena v obvyklých hodinách (PO – ČT: 9:00 – 13:00 a 14:00 – 18:00) . Ujistěte se, prosím, že Váš přístup do MyCAT funguje, případně nás prosím kontaktujte.

Těšíme se na Vás ONLINE!

Váš P.A.R.K. tým