Jazyková škola
se specializací angličtina
MENU

Vykročte do nového roku s angličtinou

1. 1. 2020

Dalšímu roku odzvonilo a mnozí z nás si stanovili předsevzetí, které chtějí letos dodržet. Někdo touží zhubnout, jiný přestat kouřit a další se chce konečně naučit mluvit anglicky. Je načase připomenout si svá novoroční předsevzetí a začít je plnit.

Dopolední kurzy nejen pro maminky

Přáním a předsevzetím se nevyhnou ani maminky s dětmi na mateřské dovolené. Mnozí rodiče během této doby začínají přemýšlet o tom, co bude, až se vrátí do zaměstnání. Během své mateřské (či otcovské) dovolené mohou rodiče část svého času věnovat studiu cizích jazyků. Po návratu do zaměstnání mají lepší pozici pro start, protože během svých rodičovských povinností nejen cizí jazyk nezapomněli, ale dokonce jej zlepšili a vybrousili. Průzkumy ukazují, že znalost angličtiny průměrně zvyšuje plat o 20–30 %. Angličtina je stále jazykem č. 1 a přes 80 % studentů cizích jazyků se zaměřuje primárně na ni.

Právě pro rodiče na mateřské dovolené jsou ideální dopolední kurzy. Hodiny jsou vhodně přizpůsobeny době mimo dopravní a pracovní špičky a maminky tak mají čas v klidu dojíždět na kurz.

Výuka s garancí kvality

Dopolední kurzy angličtiny nabízí např. jazyková škola P.A.R.K., která si za bezmála 30 let své existence získala reputaci jako škola s jednoznačnou orientací na kvalitu. Více než 90 % zájemců sem přichází na základě doporučení svých známých či svých učitelů.

Kvalitní výsledky umožňuje také zaměření pouze na anglický jazyk. Každý cizí jazyk se od jiného maličko liší – díky důsledné orientaci na angličtinu se lektoři a metodici školy mohou plně věnovat jejím odlišnostem. Vybrat si můžete ze široké nabídky jednotlivých znalostních stupňů.

Speciální kurzy pro děti a mládež

Na své si v jazykové škole přijdou i děti a mládež. Škola má pro ně připraveno několik úrovní pokročilosti. Hodiny jsou přizpůsobeny speciálně dětem od sedmi let.

Příprava i složení zkoušek Cambridge na jednom místě

Již téměř 10 let je P.A.R.K. autorizovaným testovacím centrem a více než 20 let přípravným centrem pro světově nejuznávěnajší zkoušky Cambridge – skládat je můžete přímo v budově školy.

Vždy něco navíc

Samozřejmostí je také výborné zázemí pro studenty, které kombinuje moderní aspekty studijních prostor s příjemným „domácím“ prostředím. Specialitou školy je pak vlastní kavárna se širokým sortimentem občerstvení.

Škola umožňuje nákup učebnic pro výuku za zvýhodněné ceny a pro studenty má špičkový doplňkový online program LET´S LEARN ENGLISH. Každého nového studenta navíc čeká krásný praktický dárek – tak nezapomeňte na svá novoroční předsevzetí a pamatujte, že nejlépe se učí v p(P)arku… smile

Tento článek pro vás připravil:

Mgr. Roman Kožnar